KRYDDSET, 3 delar, teak samt aluminium, George Fontana, Bodum Design, Danmark. 1900-talets mitt.

278658. KRYDDSET, 3 delar, teak samt aluminium, George Fontana, Bodum Design, Danmark. 1900-talets mitt.

Brännstämplade.
2 st salt- och pepparkvarnar, höjd 22 cm.
1 st ställ, längd 17,2 cm, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplade.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 727