FREDDIE ANDERSEN, kandelabrar, ett par, "Clear Drops".

2786466. FREDDIE ANDERSEN, kandelabrar, ett par, "Clear Drops".

Ett par kandelabrar/oljelampor, med 5 lågor/oljelampor vardera.

Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.
Smärre repor och märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 741