CRÉMEKOPPAR med fat, 13 st, porslin, dekor från Gripsholmsservisen, Rörstrand, 1900-tal.

278630. CRÉMEKOPPAR med fat, 13 st, porslin, dekor från Gripsholmsservisen, Rörstrand, 1900-tal.

Bär kungliga monogram. Varje kopp kommer i tillhörande etui.

Obetydligt slitage. Askar med smärre fläckar. Enstaka dubletter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772