URNOR, 9 st, keramik, Gustafsberg, Rörstrand.

278626. URNOR, 9 st, keramik, Gustafsberg, Rörstrand.

Höjd 7,5 - 21 cm.

Bruksslitage, krackeleringar, en med sprickor invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 - 21 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 737