ALLMOGE med mera, 1800-1900-tal.

278581. ALLMOGE med mera, 1800-1900-tal.

Skräddarsax, dalahäst och dalatupp, kaffekvarn.

Slitage. Skador på tupp och kvarn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 808