KRISTALLPLAFOND, 1900-talets senare hälft.

278544. KRISTALLPLAFOND, 1900-talets senare hälft.

Takarmatur med prismor i 3 våningar och en ljuspunkt.
Frostad slipad glaskupa.
Höjd ca 32 cm.
Diameter ca 40 cm.

Bruksskick.
Prismor saknas.
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frostad slipad glaskupa.
Höjd ca 32 cm.
Diameter ca 40 cm.

Bruksskick.
Prismor saknas.
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 118