TERRIN, fajans,1900-talets första hälft.

278538. TERRIN, fajans,1900-talets första hälft.

"Hemmamålad". Målarsignatur samt datering: A. Hellbo, 1937
Höjd ca.

Slitage. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca.

Slitage. Krackeleringar.

Antal besök: 995