SOFFBORD, teakskiva, benen i bok med teakavslut, 1950/1960-tal.

278522. SOFFBORD, teakskiva, benen i bok med teakavslut, 1950/1960-tal.

Längd 138, bredd 55, höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 545