KARL ENOCK OHLSSON. "Skiftande dagrar". Olja på duk, signerad och daterad 37.

278521. KARL ENOCK OHLSSON. "Skiftande dagrar". Olja på duk, signerad och daterad 37.

Ca. 55x66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 55x66 cm.

Antal besök: 533