EWALD DAHLSKOG. Lockskål, etsad dekor, Kosta, signerad.

278513. EWALD DAHLSKOG. Lockskål, etsad dekor, Kosta, signerad.

Höjd 19 cm.

Slitage, repor.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Slitage, repor.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 842