DOLK, metall, fantasy, 2000-tal.

2784782. DOLK, metall, fantasy, 2000-tal.

Handtag samt balja i form av drake.

Totallängd ca 45 cm.
Bladlängd ca 27,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd ca 45 cm.
Bladlängd ca 27,5 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 417