TUBKIKARE, mässing samt läder, Lemaire, Frankrike, 18/1900-tal.

278458. TUBKIKARE, mässing samt läder, Lemaire, Frankrike, 18/1900-tal.

Utdragbar i tre steg.
Märkt Lemaire, Paris.
Totallängd 81 cm.

Bruksslitage, smärre skador på läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragbar i tre steg.
Märkt Lemaire, Paris.
Totallängd 81 cm.

Antal besök: 919