Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Textil
VÄGGBONAD, med motiv av fågel, märkt Ullas.,1900-tal.
278430. VÄGGBONAD, med motiv av fågel, märkt Ullas.,1900-tal.
140 x 107 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
140 x 107 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
2 585