DEKORATIONSTRÄD, Kina, 1900-tal.

278427. DEKORATIONSTRÄD, Kina, 1900-tal.

Kruka i vitmetall. Blommor och blad i glas. Höjd ca 40 cm.

Slitage. Nagg/avslag. 2 lösa blad medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 510