WANJA "NONES" HÅKANSSON. Olja på duk, "Hänkling av muggar" motiv från Rörstrands porslinsfabrik, signerad, daterad -80.

278394. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Olja på duk, "Hänkling av muggar" motiv från Rörstrands porslinsfabrik, signerad, daterad -80.

51x73,5 cm

Visst slitage.

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

51x73,5 cm

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 658