WANJA "NONES" HÅKANSSON. Olja på duk, "Blandning o formning" motiv från Rörstrands porslinsfabrik, signerad, daterad -80.

278390. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Olja på duk, "Blandning o formning" motiv från Rörstrands porslinsfabrik, signerad, daterad -80.

63,5x72,5 cm.

Visst slitage.

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

63,5x72,5 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 796