SKÄNK, Gustaviansk stil.

SKÄNK, Gustaviansk stil.
2783587. SKÄNK, Gustaviansk stil.

Längd 175, bredd 45, höjd 80 cm.

Bruksslitage, repor, skav, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 919