DOCKGARDEROB, trä,1900-tal.

DOCKGARDEROB, trä,1900-tal.
2783586. DOCKGARDEROB, trä,1900-tal.

Med två lådor. Höjd ca 51 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två lådor. Höjd ca 51 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 359