SPEGEL, sengustaviansk, 17/1800-tal.

278354. SPEGEL, sengustaviansk, 17/1800-tal.

Dekor med lagerrosett. Ram med äggstavdekor. Originalglas. Höjd 65, bredd 39 cm.

Åldersslitage. List nertill saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597