HERRARMBANDSUR, Omega.

HERRARMBANDSUR, Omega.
2783367. HERRARMBANDSUR, Omega.

Ur: 3.5 cm i diameter
Armband: 22 cm ( ink ur ).

Bruksslitage, repor på glas förekommer, något gulnad i urtavla.
Fungerade ej vid enklare test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur: 3.5 cm i diameter
Armband: 22 cm ( ink ur ).

Antal besök: 732