OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med betande kor. Olja på pannå. 1900-talets början. Signerad G.Herold.

278330. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med betande kor. Olja på pannå. 1900-talets början. Signerad G.Herold.

56 x 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 68 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 212