LARS ROLF. Strandkant i motljus. Olja på duk. Signerad och daterad -51.

278316. LARS ROLF. Strandkant i motljus. Olja på duk. Signerad och daterad -51.

54 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 70 cm.

Antal besök: 815