KARL MÅRTENS. Lunnefågel, färglitografi, signerad samt numrerad 14/150 EA II.

278292. KARL MÅRTENS. Lunnefågel, färglitografi, signerad samt numrerad 14/150 EA II.

Bildyta 51 x 32 cm.

Oramat blad.

Karl Mårtens (Född 1956)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 51 x 32 cm.

Oramat blad.

Karl Mårtens (Född 1956)

Antal besök: 7 258