UFO-RELATERAT, tidskrifter, tidningsurklipp mm.

2782921. UFO-RELATERAT, tidskrifter, tidningsurklipp mm.

9 st pärmar med tidningsurklipp mm avseende UFO-fenomen, 1970/80/90-tal.
2 st Rapoortformulär för UFO-fenomen.
33 st tidskrifter om UFO-fenomen, bla UFO-rapport, Arkiv X, UFO-Sjuhärad, Rapport-Nytt, Stockholms UFO-nytt, UFO-kontakt, UFO-Magasinet.
11 st trycksaker och dokumentsamlingar avseende UFO-fenomen.

Varierat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierat bruksslitage.

Antal besök: 252