ETIENNE AIGNER, soffa med fåtölj, 1980-tal.

2782859. ETIENNE AIGNER, soffa med fåtölj, 1980-tal.

märkt med emblem, klädda i grått läder, vita detaljer, soffans längd ca 180x85, sitthöjd 37, fåtölj sitthöjd ca 37 cm.

slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, märken.

Antal besök: 1 174