ALFRED EMILIEN DE NIEUWERKERKE (1811-1892). "Strid mellan hertigen av Clarence och Chevalier de Fontaine". Signerad Par le Cte De Nieuwerkerke och daterad 1858, bronsskulptur.
2782614. ALFRED EMILIEN DE NIEUWERKERKE (1811-1892). "Strid mellan hertigen av Clarence och Chevalier de Fontaine". Signerad Par le Cte De Nieuwerkerke och daterad 1858, bronsskulptur.