KAFFESERVIS, "Avignon", Pirkenhammer, Tyskland.

278245. KAFFESERVIS, "Avignon", Pirkenhammer, Tyskland.

39 delar.

Mynningsnagg på kannan samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 delar.

Antal besök: 13 371