THERESIA SANDSTRÖM. Olja på duk.

278240. THERESIA SANDSTRÖM. Olja på duk.

Kustbild. signerad och daterad -24. 58x103 cm.

Krackeleringar samt smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 867