STATYETTER, ett par, metall, bensinpumpar "STANDARD/ESSO", 1900-talets första hälft.

278215. STATYETTER, ett par, metall, bensinpumpar "STANDARD/ESSO", 1900-talets första hälft.

Höjd ca 24 cm.

Slitage, färgbortfall, skador. Retuscher. Möjligen kompletterade. Möjligen saknas delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Antal besök: 917