KIMMO KAIVANTO. Flundror, signerad, gouache på papper.

2782075. KIMMO KAIVANTO. Flundror, signerad, gouache på papper.

33x38 cm, 48x52 cm
Proveniens: konstnären, nuvarande ägare.

Ej examinerad ur ram. Skador i pappret.

Kimmo Kaivanto (1932–2012)

Tema

Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

33x38 cm, 48x52 cm

Kimmo Kaivanto (1932–2012)

Tema

Modern Art & Design

Antal besök: 930