DAVID LINLEY. VÄGGSPEGEL, lövträ med intarsia, för Polygram.

278190. DAVID LINLEY. VÄGGSPEGEL, lövträ med intarsia, för Polygram.

Brännstämplad.

Repor och skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännstämplad.

Repor och skavmärken.

Antal besök: 1 233