PARKSOFFA, trä, allmoge, 1900-talets första fjärdedel.

278176. PARKSOFFA, trä, allmoge, 1900-talets första fjärdedel.

Längd 188 cm.
SItthöjd ca 47 cm.

Åldersslitage, sprickor/skador, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 188 cm.
SItthöjd ca 47 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 831