BLOMBÄNK, teak, 1960/70-tal.

BLOMBÄNK, teak, 1960/70-tal.
278142. BLOMBÄNK, teak, 1960/70-tal.

Längd 110 cm. Bredd 28 cm. Höjd 41 cm.

Fläckar och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar och ytrepor.

Antal besök: 2 209