LJUSSTAKAR, 3 st, glas, "Prince", Göran Wärff, Kosta, en signerad.

278112. LJUSSTAKAR, 3 st, glas, "Prince", Göran Wärff, Kosta, en signerad.

Höjd ca. 18-28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18-28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 589