MATGRUPP, 1950/60-tal. Lindqvist Motala.

278089. MATGRUPP, 1950/60-tal. Lindqvist Motala.

Bord, 120 x 75 cm, höjd 73 cm. Skiva av perstorpslaminat.
Stolar med klädsel av röd galon, stomme av kromad metall.

Slitage och sprickor på stolar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 760