VAS MED HÄNKEL, majolika, tidigt 1900-tal.

278083. VAS MED HÄNKEL, majolika, tidigt 1900-tal.

Höjd 29.

Stor lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29.

Stor lagning.

Antal besök: 678