OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sjölandskap med segelbåt, olja på duk, signerad Sahlström.

278073. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sjölandskap med segelbåt, olja på duk, signerad Sahlström.

36 x 56 cm, ramstorlek 65 x 85 cm.

Skador på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador på ramen.

Antal besök: 469