KANDELABER, mässing, Gusum metallslöjd, 1990.

278049. KANDELABER, mässing, Gusum metallslöjd, 1990.

Höjd 24 cm. Tre ljushållare. Signerad med initialer BK.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 864