KARMSTOLAR, ett par, Lammhults Mekaniska AB.

278046. KARMSTOLAR, ett par, Lammhults Mekaniska AB.

Stämpelmärka.
Kromad metallstomme.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärka.
Kromad metallstomme.

Slitage, repor.

Antal besök: 2 389