URNOR, 2 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

27802. URNOR, 2 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Dekor i underglasyrblått av blommor och fåglar på grön botten. Höjd 33 cm resp 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 638