1 st hjärtformat fat. Stämplad Wedgwood, Made in England 1956, X. JH. Längd 11 cm.
1 st ask med lock. Stämplad Wedgwood, Made in England. Längd 11 cm.
1 st sockerskål. Höjd 10 cm. Stämplad Wedgwood, Made in England. Samt flera otydliga stämplar.
Bruksslitage.
Smutsiga.
Bruksslitage.
Smutsiga.