Jakaranda. I fronten två skjutdörrar och fyra lådor. Längd 200, djup 48, höjd 83 cm.
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Smärre slitage och repor.
Gunni Omann