GUNNI OMANN. SIDEBOARD, Oman Jun, Danmark.

2779588. GUNNI OMANN. SIDEBOARD, Oman Jun, Danmark.

Jakaranda. I fronten två skjutdörrar och fyra lådor. Längd 200, djup 48, höjd 83 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Smärre slitage och repor.

Gunni Omann

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Gunni Omann

Antal besök: 664