DOCKSKÅPSMÖBLER, mestadels Lundby oöppnade förpackningar samt DOCKSKÅP Lundby 1900/2000-tal.

277948. DOCKSKÅPSMÖBLER, mestadels Lundby oöppnade förpackningar samt DOCKSKÅP Lundby 1900/2000-tal.

Bil, möbler dockkläder med mera.

Mindre slitage, delvis oöppnade förpackningar.
Dockskåp Lundby: ej kontrollerat om alla delar finns med.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 810