TVÅ BOKVERK, PATEK PHILIPPE.

TVÅ BOKVERK, PATEK PHILIPPE.
2779459. TVÅ BOKVERK, PATEK PHILIPPE.

Uhren von Patek Philippe av H. Vogel 1980, mått 21x29cm samt Patek Philippe Geneve av Martin Huber och Alan Banbery 1982, mått 25,5x29cm.
Proveniens: urmakare Sven Svensson Lund.

Omslag med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omslag med ytslitage.

Antal besök: 425