Uhren von Patek Philippe av H. Vogel 1980, mått 21x29cm samt Patek Philippe Geneve av Martin Huber och Alan Banbery 1982, mått 25,5x29cm.
Proveniens: urmakare Sven Svensson Lund.
Omslag med ytslitage.
Omslag med ytslitage.