BOKVERK, OMEGA-UHREN.

BOKVERK, OMEGA-UHREN.
2779430. BOKVERK, OMEGA-UHREN.

Anton Kreutzer 1990, mått 23,5x30cm.
Proveniens: urmakare Sven Svensson Lund.

Omslag med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omslag med slitage.

Antal besök: 424