VITRINSKÅP, med stenskiva och dekorativa målerier, rokokostil, 1900-tal.

277921. VITRINSKÅP, med stenskiva och dekorativa målerier, rokokostil, 1900-tal.

Längd 77, bredd 47, höjd 161 cm.

Mindre fanerskador och stötmärken, retuscher.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 358