SPELKONSOL, Super Nintendo Entertainment System, 90-tal.

2779081. SPELKONSOL, Super Nintendo Entertainment System, 90-tal.

Tillbehör:
1 st handkontroll.
1 st Super nes mouse.
2 st spel, "Super Mario all stars" och "Mario paint".

Bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbehör:
1 st handkontroll.
1 st Super nes mouse.

Antal besök: 2 690