Höjder mellan 4-9,5 cm
Diametrar mellan 9,5-10 cm
Signerade Orrefors. Grå skål, signerad Orrefors B3815 C9.
Åldersslitage.
Höjder mellan 4-9,5 cm
Diametrar mellan 9,5-10 cm
Åldersslitage.