KONSTGLAS, 3 delar, Orrefors.

KONSTGLAS, 3 delar, Orrefors.
277907. KONSTGLAS, 3 delar, Orrefors.

Höjder mellan 4-9,5 cm
Diametrar mellan 9,5-10 cm

Signerade Orrefors. Grå skål, signerad Orrefors B3815 C9.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 4-9,5 cm
Diametrar mellan 9,5-10 cm

Åldersslitage.

Antal besök: 710