HANDDUKAR, 12 stycken, linne, 1900-tal.

2778723. HANDDUKAR, 12 stycken, linne, 1900-tal.

Röd- och blårutiga.

Bruksskick, namnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd- och blårutiga.

Bruksskick, namnade.

Antal besök: 334