Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
SALTKAR, ett par, nysilver och glas, gustaviansk stil, 1900-tal.
277805. SALTKAR, ett par, nysilver och glas, gustaviansk stil, 1900-tal.
Höjd ca. 3,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 3,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
444